Aliansa Titani
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum alianse titani - svet alpha
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesRegistriraj sePrijava
Prijava
Uporabniško ime:
Geslo:
Avtomatična prijava ob vsakem obisku (priporočamo): 
:: Pozabil/a sem geslo
Statistics
Imamo že 108 prijavljenih uporabnikov
Dobrodošlica! Novopridruženi/-a uporabnik/-ca je yoda

Uporabniki so skupaj objavili že 1171 prispevkov in 222 subjects

 

 Nekaj smešnih

Go down 
AvtorSporočilo
Gost
Gost




Nekaj smešnih Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Nekaj smešnih   Nekaj smešnih EmptySre Dec 24, 2008 9:08 am

Petelin, pes in bik uidejo iz kmetijske zadruge. Naletijo na novinarja, ki jih vpraša, zakaj so se odločili za ta korak.
"Zaradi direktorja," odgovorijo v en glas.
"Kako to?" zanima novinarja.
"Poglejte," reče petelin, "budil sem ga ob petih, da bi bilo čimveč narejenega, izkazalo pa se je, da je imel le za dve urici dela."
"Pa ti?" pogleda novinar psa.
"Jaz sem stražil in varoval zadrugo ponoči, kradli so pa podnevi."
"Kaj pa ti?" vpraša novinar še bika. Ta zasope:
"Če je lahko obdelal vseh pet sodelavk iz pisar, bo pa še tisti dve kravi v hlevu!"


Teta Liza je mali Barbari podarila tisočaka.
"Si ostala brez jezika?" je mamica kregala Barbaro. "Se ne boš nič zahvalila?"
Ker je bila Barbara še naprej tiho je mamica rekla:
"In kaj jaz rečem očku, ko mi da denar?"
"Ti rečeš: "Ali je to vse?" ji odgovori Barbara.


"Zakaj je Slobodan Milošević obiskal Turčijo?"
"Da bi izvedel, kako so Turki lahko 500 let vladali Srbom!"


Mlad zakonski par je odšel takoj po poroki v majhen vaški hotel, ki je stal nasproti cerkve. Mladoporočenec je svoji izbranki obljubil, da se bo ljubil z njo vsakič, ko bo zazvonil zvonec na cerkvici. To je trajalo do dveh zjutraj, nato pa je on smuknil iz hotelske sobe in stekel k zvonarju.
"Oprostite, dam vam 20.000 tolarjev, če uredite tako, da bo zvonec slišati vsaki dve uri."
"To bi se že dalo narediti, toda vaša žena mi je dala 40.000 tolarjev, da bi zvonil vsake pol ure." Razz
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost




Nekaj smešnih Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nekaj smešnih   Nekaj smešnih EmptySre Dec 24, 2008 9:10 am

Ali veš, kateri četveronožec najbolj koristi človeku?
"Pes?"
"Ne, postelja."


Bog je ustvaril prvega Gorenjca. Vprašal ga je, če si kaj želi. Gorenjec mu je odgovoril:
"Želim planino!"
In Bog je Gorenjcu ustvaril planino.
"Želiš še kaj?" ga je vprašal.
"Ja, želim si kravo."
In Bog je Gorenjcu ustvaril kravo. Gorenjec je pomolzel kravo in poskusil mleko.
"Odlično mleko je!" je rekel Gorenjec.
"Daj ga še meni malo za poskušnjo!" mu je rekel Bog.
Gorenjec mu je izročil skodelico mleka in Bog ga je z užitkom spil.
"Želiš še kaj?" je vprašal Bog.
"Ja. Želim plačilo za skodelico mleka!"


Umrla sta brata. Eden je odšel v nebesa, drugi pa v pekel. Ko sta se po več letih srečala, sta se pogovorila o njunem onstranskem življenju:
"Jaz dnevno naložim voziček drv in jih odpeljem do peči," je rekel brat, ki je živel v peklu.
"Jaz moram pa vsak dan čistiti zvezde, pihate oblake v vse smeri, vsako jutro moram zbuditi tudi Sonce, da ne zaspi ?"
"Zakaj pa imaš tako veliko opravil?" se je začudil prvi brat.
"Ni ljudi," je zastokal brat iz nebes. "Premalo nas je!"


Sonja je imela prometno nesrečo, zato je odšla na pogovor s svojim odvetnikom.
"To je pa zelo komplicirani primer!" je ugotovil odvetnik, ko je poslušal Sonjo. "Kot sem vas razumel morava dokazati, da je kolesar, ki ste ga povozili, vozil s hitrostjo sto kilometrov na uro in da je pred vami cesto prečkala črna mačka, ki je bila tako velika, da vam je popolnoma prekrila pogled na vozišče!"
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost




Nekaj smešnih Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nekaj smešnih   Nekaj smešnih EmptySre Dec 24, 2008 9:11 am

Nazaj na vrh Go down
loj
Človek
Človek



Število prispevkov : 2
Registration date : 08/02/2009

Nekaj smešnih Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nekaj smešnih   Nekaj smešnih EmptyNed Feb 08, 2009 3:13 pm

so šli koj bik in krava na goro prva gre krava in sliši jaz sem velikan z modri oko pa se ustraši in zbeži dol,drugi gre koj in sliši enako pa zbeži dol,3 gre bik in sliši jaz sem velikan s modro oko ,pa mu reče bik tebom še boksno v drugo ,velikan se ustraši in zbeži dol bik se posere po pročilih pa govorijo da leteči predmet prileti na dva zaljubljenca.
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Nekaj smešnih Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nekaj smešnih   Nekaj smešnih Empty

Nazaj na vrh Go down
 
Nekaj smešnih
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Enih par smešnih

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Aliansa Titani :: ZABAVA :: HUMOR-
Pojdi na: